Bizi Arayın +(90) 312 2561623

Gizlilik İlkeleri

Müşteri Gizlilik Politikası

Firmamız olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir İnternet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, müşterilerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık. Firmamız müşterilerinin sahip oldukları bu haklar aşağıdaki gibidir:

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İLKELERİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Firmamız NCS Su Arıtma ve Tasarruf Sistemleri tarafından başka firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Firmamız; müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üye olurken girilen tüm bilgilere sadece ALICI ulaşabilir ve ALICI değiştirebilir. ALICI üye giriş bilgilerini güvenli koruduğu takdirde başkalarının ilgili bilgilere ulaşması zordur.

Elektronik posta adresiniz ve telefon numaranız gibi iletişim bilgileriniz Kullanım Koşullarında tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında, Kullanım Koşullarında tanımlanan haller haricinde, diğer müşterilere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Bu bilgiler sadece NCS Su Arıtma ve Tasarruf Sistemleri’ nin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek, avantajlı kampanyalardan haberdar etmek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilir. Bu konuda herhangi bir rahatsızlık hissettiğiniz anda bizimle iletişime geçerek kampanya mesajlarının size gönderilmesini engelleyebilirsiniz.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka müşterinin, kullanıcının veya ziyaretçinin, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Firmamız çalışanları sizin şifrenizi göremezler, hiçbir koşulda, hiçbir işlemde sizden şifrenizi istemeyeceklerdir. Eğer şifrenizin üçüncü şahısların eline geçtiğinden şüpheleniyorsanız lütfen en kısa sürede şifrenizi değiştirin veya bizimle iletişime geçiniz.

Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız tarafımızdan teminat altına alınmıştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Satın almış olduğunuz Ürünlerin bedellerini ödeme şekli en güvenli ödeme şekli olan kapıda ödeme olduğundan, kredi kartı bilgilerinizin 3. şahıslar tarafından kullanılması mümkün değildir.

MAİL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİNİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Kredi kartı mail order yöntemi ile firmamız NCS Su Arıtma ve Tasarruf Sistemleri’ ne göndereceğiniz kimlik ve kredi kart bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik prensibine göre muhafaza edilecektir. Bu bilgiler olası banka ile oluşabilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı kullanılmaktadır. Sipariş ettiğiniz ürün bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz müşteri hizmetlerine, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı bilgilerinizi veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz size ait olan e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

TÜKETİCİ HAKLARINA SAYGI

Su arıtma firmamız 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ışığında müşterilerinin haklarına saygılı olmayı taahhüt eder.